Odnośniki
Malbork7
Społeczność
Aktualności
ZEBRANIA Z RODZICAMI
Data: 2018-04-04
Godzina: 20:27
Liczba wyświetleń: 270
Dnia 10 kwietnia 2018r. (WTOREK)  odbędą się zebrania według następującego harmonogramu:

16.00 zebranie RADY RODZICÓW w sali 0-4

16.40 zebranie ogólne DYREKTORA  z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH w sprawie majowego egzaminu maturalnego w auli szkoły 

17.00 ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI

17. 20 - 19.00 konsultacje


Gabinety na zebrania z rodzicami  
klasa wychowawca sala
1a Anna Jaszkowska  2-4
1b Anna Gąsior 0-6
1c Emilia Zygadlińska 2-2
1d Dorota Konefał  2-7
1e Elżbieta Szuryńska  1-6
2a Agnieszka Ryńska  0-7
2b Anna Staszyńska 1-5
2c Piotr Konopka 3-0
2d Joanna Włodarczyk 2-5
2e Sylwia Borkowska 2-6
3a Małgorzata Empel 1-11
3b Robert Jędrzejczak 3-1
3c Małgorzata Sadowska 3-2
3d Ewa Tuszakowska 1-4
3e Alicja Maziarz 0-8
3f Małgorzata Łaska 1-7

GABINETY NA KONSULTACJE


l.p. nazwisko i imię nauczyciela nauczany przedmiot gabinet 
1 Kowalski Zbigniew wf, Dyrektor sekretariat-gabinet dyrektora
2 Ulman Anna AU matematyka, wicedyrektor 1-9 pokój wicedyrektora
3 ks.Altman Jakub religia 3-2
4 Balerstet Jacek biologia 1-3
5 Blum-Olęcka Magdalena wos, historia, HiS 2-3
6 Błaszczykiewicz-Topolska Iwona j.niemiecki 1-2
j.hiszpański
7 Borkowska Sylwia j.angielski, matematyka 2-6
8 Empel Małgorzata j.angielski 1-11
9 Gąsior Anna j.angielski 0-6
10 Gąsowska-Czerniak Anna j.polski 2-3
11 Hamryszczak Krzysztof informatyka 3-3
12 Jaszkowska Anna wos, historia, HiS 2-4
13 Jażdzewska Iwona j.włoski pokój nauczycielski
14 Jewartowski Jacek georafia pokój nauczycielski
15 Jędrzejczak Robert wf 3-1
16 Kędra Bożena przedsiębiorczość pokój nauczycielski
17 Konefał Dorota fizyka, przyroda 2-7
18 Konopka Piotr wf, ratownictwo medyczne, edukacja dla bezpieczeństwa 3-0
19 Krzyżosiak Lidia etyka pokój nauczycielski
20 Łakomy Rafał j.angielski 2-10
21 Łaska Małgorzata j.angielski 1-7
22 Makurat Mirosław matematyka 1-3
23 Mathea Katarzyna psychologia 1-1 pokój pedagoga
24 Maziarz Alicja j.polski 0-8
25 Nadolska Emilia j.angielski pokój nauczycielski
26 Parafiniuk Katarzyna warsztaty architekoniczne pokój nauczycielski
27 Piątek Milena j.rosyjski pokój nauczycielski
28 Ryńska Agnieszka j.polski 0-7
29 Sadowska Małgorzata wf 3-2
30 Sajkowski Norbert wf pokój nauczycielski
31 ks. Sękuła Krzysztof religia 3-2
32 Sosnowska Dorota j.angielski 2-1
33 Staszyńska Anna j.polski, wiedza o kulturze 1-5
34 Szymańska-Jankiewicz Dorota j.polski 1-2
35 Szuryńska Elżbieta j.niemiecki 1-6
36 Tuszakowska Ewa j.polski 1-4
37 ks.Wala Grzegorz religia 3-2
38 Włodarczyk Joanna matematyka 2-5
39 Zygadlińska Emilia chemia 2-2
40 Magdalena Korycka pedagog 1-1 pokój pedagoga
41 Karolina Bakalarz pedagog 1-1 pokój pedagoga
WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka: