Odnośniki
Malbork7
Społeczność
Aktualności
ZEBRANIA Z RODZICAMI
Data: 2019-12-17
Godzina: 11:31
Liczba wyświetleń: 277
Dnia 17 grudnia odbędą się zebrania z rodzicami według harmonogramu:
17.00 zebranie wychowawców z rodzicami
12.20 konsultacje
 
Gabinety na zebrania z rodzicami  
     
klasa wychowawca przydzielona sala
klasy liceum 4-letniego /po szkole podstawowej
1A4 Milena Piątek 1-3
1B4 Staszyńska Anna 1-5
1C4 Konpka Piotr 3-4
1D4 Nadolska Emilia 2-0
1E4 Ryńska Agnieszka 1-7
klasy liceum 3-letniego
1a Sosnowska Dorota 1-6
1b Gąsowska-Czerniak Anna 1-4
1c Włodarczyk Joanna 2-5
1d Borkowska Sylwia 2-6
1e Blum-Olęcka Magdalena  2-3
2a Jędrzejczak Robert 3-2
2b Moździerz Małgorzata 3-0
2c Sadowska Małgorzata 3-1
2d Maziarz Alicja 0-6
2e Łakomy Rafał  2-10
3a Jaszkowska Anna 2-4
3b Gąsior Anna 0-8
3c Zygadlińska Emilia 2-2
3d Konefał Dorota 2-7
3e Szuryńska Elżbieta 0-7
 
 
  Gabinety na konsultacje  
       
l.p. nazwisko i imię nauczyciela nauczany przedmiot gabinet
1 Bakalarz Karolina wspomaganie/rewalidacja pokój nauczycielski
2 Balerstet Jacek biologia 3-1
3 Baranowska Bożena pedagog 1-1 pokój pedagoga
4 Bartczak Anna geografia pokój nauczycielski
5 Blum-Olęcka Magdalena wos, historia, HiS 2-3
6 Błaszczykiewicz- Topolska Iwona j.niemiecki, j.hiszpański 1-2
7 Borkowska Sylwia matematyka/ j.angielski 2-6
8 Demczyńska-Dymek Dorota biologia 3-1
9 Gąsior Anna j.angielski 0-8
10 Gąsowska-Czerniak Anna j.polski 1-4
11 Górska Kamila j.angielski 1-11
12 Hamryszczak Krzysztof informatyka 3-3
13 Jaszkowska Anna wos, historia, HiS 2-4
14 Jażdzewska Iwona  j.włoski 1-11
15 Jędrzejczak Robert wf 3-1
16 Kapica Joanna historia i spłeczeństwo 2-3
17 Kędra Bożena przedsiębiorczość 2-3
18 Konefał Dorota fizyka, przyroda, informatyka 2-7
19 Konopka Piotr wf, ratownictwo medyczne, edukacja dla bezpieczeństwa 3-4
20 Korycka Magdalena wspomaganie/rewalidacja pokój nauczycielski
21 Kowalski Zbigniew wf, Dyrektor gabinet dyrektora
22 Kowalska Stanisława historia 2-3
23 Łakomy Rafał j.angielski 2-10
24 Łaska Małgorzata j.angielski 1-7
25 Mathea Katarzyna psycholog 1-1 pokój pedagoga
26 Maziarz Alicja j.polski 0-6
27 Moździerz Małgorzata j.polski 3-0
28 Nadolska Emilia j.angielski 2-0
29 Parafiniuk Katarzyna rysunek i malarstwo pokój nauczycielski
30 Pawlina Jan edukacja dla bezpieczeństwa pokój nauczycielski
31 Piątek Milena j.rosyjski 1-3
32 Rażewska Iwona geografia pokój nauczycielski
33 Ryńska Agnieszka j.polski 1-7
34 ks.Sadłocha Marek religia pokój nauczycielski
35 Sadowska Małgorzata wf 3-1
36 Sajkowski Norbert wf pokój nauczycielski
37 ks. Sękuła Krzysztof religia pokój nauczycielski
38 Sosnowska Dorota j.angielski 2-1
39 Staszyńska Anna j.polski 1-5
40 Szumała Janusz matematyka 1-6
41 Szuryńska Elżbieta j.niemiecki 0-7
42 Szymańska-Jankiewicz j.polski 1-6
43 Tuszakowska Ewa wspomaganie/rewalidacja 1-4
44 Ulman Anna matematyka, wicedyrektor 1-9 pokój wicedyrektora
45 ks. Wala Grzegorz religia pokój nauczycielski
46 Więckiewicz Magdalena j.angielski 1-11
47 Włodarczyk Joanna matematyka 2-5
48 Zygadlińska Emilia chemia 2-2
WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka: