Odnośniki
Malbork7
Społeczność
Aktualności
ZAKOŃCZENIE I SEMESTRU 2019/2020
Data: 2020-01-13
Godzina: 17:21
Liczba wyświetleń: 133

Apel podsumowujący semestr I

Rok szkolny 2019/2020

 

Średnia szkoły: 4,00
1 miejsce: klasa – I C 4-  4,51
2 miejsce: klasa – I C 3- 4,41
3 miejsce: klasa – I D 3- 4,39

Średnia frekwencja w szkole: 86,21%

Klasy trzecie -81,66%

Klasy drugie- 84,18%

Klasy pierwsze 3-88,17%

Klasy pierwsze 4- 90,82%

Ranking klas według frekwencji

1 miejsce: klasa -1 D 4-92,08%

2 miejsce: klasa – I C 4-91,89%

3 miejsce: klasa – I E 4- 91,21%
 

Osoby, które osiągnęły średnią 4,75 i wyżej. 

Zapraszamy po odbiór nagród osoby z klas pierwszych:

 

KLASY I

 

KLASA I A 3 - wychowawca pani Dorota Sosnowska

Justyna Stec-średnia ocen 5,19

 

KLASA I B 3- wychowawca pani Anna Gąsowska – Czerniak

Aleksandra Kapica – 5,27

Magdalena Chwiałkowska- 4,75

Aleksandra Neumann-4,88

 

KLASA I C 3-wychowawca pani Joanna Włodarczyk

Agata Szczuchniak 5,31
Maria Szczerbińska 5,18
Wiktoria Kubic 5,0
Małgorzata Chlebowska 4,88
Julia Wiśniewska 4,82

 

KLASA I D 3-wychowawca pani Sylwia Borkowska

Weronika Kaszuba-5,13

Nikola Kuczkowska-5,0

Julia Partyka-5,0

Jakub Olszewski-4,75

 

KLASA I E 3- wychowawca pani Magdalena Blum-Olęcka

Julia Kornacka-4,93

 

KLASA I A 4- wychowawca pani Milena Piątek

Nadia Staniszewska-4,86

 

KLASA I C 4-wychowawca pan Piotr Konopka

Małgorzata Rogowska-5,13

Maja Buła-5,0

Zofia Moździerz-5.00

Wiktoria Nadolna-5,0

Kamila Bągorska-4,87

Anna Patora-4,87

Marika Skibiak-4,80

Julia Sidor-4,87

Iga Twardowska-4,86

Zuzanna Godek-4,80

Kinga Kopek-4,80

Karolina Pietrzak-4,80

 

KLASA I D 4-wychowawca pani Emilia Nadolska
Oliwia Korda

Eliza Kościelska

Krzysztof Lemka

Pola Pytko

Igor Terlikowski

Nadia Walentynowicz
Andrzej Dąbrowski

 

KLASA I E 4-wychowawca pani Agnieszka Ryńska

Michał Nowak-5,13

 

A teraz czas na klasy drugie:

 

KLASY II

 

Klasa II A-wychowawca pan Robert Jędrzejczak

Nikola Rybicka-5,11

Nikola Hożyn-5,00

Nikola Furmańska-4,78

Anita Zalewska-4,78

 

 

KLASA II B -wychowawca pani Małgorzata Moździerz

Martyna Zalewska

 

KLASA II C-wychowawca pani Małgorzata Sadowska

Aleksandra Nowicka-5,30

Emilia Lemkowska-5,33

Patryk Mroziński-4,80

Klaudia Osińska-5,10

Anastazja Papiernik-5,10

Ada Lalikowska-5,13

 

KLASA II D- wychowawca pani Alicja Maziarz

Nikola Glińska-5,22

Aleksander Filipkowski-5,00

Paweł Muchowski-5,11

Julia Sidor-5,11

Maja Cierpiałowska-5,00

Damian Sawczuk-5,00

Jakub Babciak-4,78

Karolina Wąsowicz-4,78

Jakub Wisowski-4,75

 

KLASA II E-wychowawca pan Rafał Łakomy

Aleksandra Leonarczyk-5,22

Mateusz Stankiewicz-5,00

Oliwia Ossowicka-4,78

Nikola Spichalska-4,90

 

 

KLASY III

 

KLASA III A wychowawca pani Anna Jaszkowska

Alicja Orchowska

Marcelina Rodziewicz

 

 

KLASA III C wychowawca pani Emilia Zygadlińska

Oliwia Bartnicka

Agnieszka Kamińska

Zuzanna Kosińska

Oliwia Sikorska

 

 

KLASA III D wychowawca pani Dorota Konefał

Magdalena Bolek-4,78

Agata Golińska-4,89

Klaudia Wyżyn-4,78


Szczególną uwagę należy zwrócić na osoby, które uczęszczały do szkoły systematycznie, osiągając tym samym 100% frekwencję. 

Szymon Janczewski-IA4

Jan Kubaszewski-ID4

Angelika Sztucka-ID4

Klaudia Dochniak- II C

Oliwia Sikorska- III C

Oliwia Bartnicka- III C

Przemek Biernacki- III C

Damian Sawczuk- II D

Aleksander Filipkowski- II D

 

 

Przechodzimy do nagradzania uczniów naszej szkoły za sukcesy w konkursach  i innych formach działalności społecznej

Zapraszamy teraz osoby uczestniczące w:

Przedstawieniu jasełkowym w Malborskim Zakładzie Karnym

Klaudia Barecka , Aleksandra Bochna , Michalina Głąb , Marta Klatt , Zuzanna Klonowska , Julia Lis , Nadia Partyka , Dorota Piątkowska ,Wiktoria Kozubska , Aleksandra Konefał , Zofia Moździerz , Iga Twardowska , Jan Statkiewicz.

 

 

Wolontariat

Szczególną rolę w naszej szkole spełnia działalność w wolontariacie .Nasi uczniowie pomagali w wielu imprezach i akcjach szkolnych i miejskich pod kierunkiem pani Joanny Włodarczyk. W szczególności wyróżnili się:

Wiktoria Tuńska-2c  – która uzyskała tytuł ,,Wolontariusza roku ,, na gali wolontariatu w powiecie malborskim.

Katarzyna Świątek-2c-tytuł ,,Zasłużona dla Wolontariatu ,, na tej samej gali.

Anastazja Papiernik , Wiktoria Chruścińska , Anna Reszka , Agnieszka Walczak , Dominika Tubiak , Marcelina Suska , Sandra Hoffmann , Sebastian Czupa , Klaudia Kożuchowska , Zuzanna Awdziejuk , Natalia Rybka , Weronika Wojtuń , Marta Więczkiewicz , Krzysztof Sikora , Martyna Drzewińska , Agata Szczuchniak , Agata Kurek , Wiktoria Kubic ,Oliwia Wolanin , Anna Włodarczyk , Jan Grochecki  , Leon  Zieniewicz

 

 

 

               Działalność w organizacji Joannitów.

Zapraszam przedstawicieli Joannitów do nagrodzenia wyróżnionych osób

Agata Maszkowska

Klaudia Dochniak

Aleksandra Nowicka

Wiktoria Tuńska

Marta Wróblewska

Katarzyna Świątek

Marika Skibiak

 

W zmaganiach z przedsiębiorczości pani Bożena Kędra nominowała  osoby za następujące konkursy:

 

Wyróżnienia za Grę Miejską w Karwanie

Marta Klatt

Zuzanna Lipińska

Agata Śledź

Weronika Średzińska

Oliwia Wolanin

 

 

Wyróżnienia za I miejsce w grze Cashlow

Julia Nowicka

Iga Tetkowska

Nikola Lubak

 

Wyróżnienia za II miejsce w Grze Chłopskiej

Julia Grochowska

Patrycja Wyszyńska

Aleksandra Pyziak

Amelia Watkowska

Wiktoria Kocwaj

 

                                        SPORT

 

Nasza szkoła od wielu lat bierze udział w licznych zawodach i wydarzeniach sportowych, osiągając imponujące wyniki:

W tym semestrze największymi sukcesami były:

 

-Mistrzostwo Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i awans do Mistrzostw województwa

 

- Mistrzostwo Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców i awans do półfinału wojewódzkiego

 

-Mistrzostwo Powiatu w unihokeju chłopców  i awans do półfinału wojewódzkiego

 

Wszystkich wyczytanych  sportowców oraz pana Norberta Sajkowskiego zapraszamy na środek. A są to:

FOLTA PAWEŁ

TOMASZ PRZYBYSZEWSKI

KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI

KAMIL WÓJCIK

JAKUB BABCIAK

RADOSŁAW SZPURA

KAROL PANTER

WIKTOR POWIERŻA

MATEUSZ GRĘDZICKI

OSKAR TEMCZUK

MARCEL RYBARCZYK

MACIEJ RÓŻYCKI

LEON ZINIEWICZ

MIKOŁAJ SZRAGA

ADRIAN PTASIŃSKI

MICHAŁ ŁUCEWICZ

KACPER GÓRSKI

FILIP ROGACZEWSKI

WOJCIECH GREMBOWSKI

PATRYK GRABAN

MACIEJ JACHIM

ŁUKASZ MARKOWICZ

PAWEŁ RUDNICKI

ALEKSANDRA NOWICKA

ELIZA PODJASKA

AGATA MURAWSKA

MICHAŁ MARENDOWSKI

MARIA SZCZERBIŃSKA

ANNA WŁODARCZYK

MAŁGORZATA LATEK

 

                                SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Po odbiór nagród zapraszamy do nas osoby działające w 

 Samorządzie Uczniowskim wraz z opiekunem panią Emilią Zygadlińską

 

Filip Tkaczyk

Nikola Rybicka

Sandra Szalkowska 

Katarzyna Świątek 

Wiktoria Tuńska

Zuzanna Małyj

Ada Lalikowska 

Monika Paduszek

Aleksandra Nowicka 

Klaudia Zawodzińska 

Nikola Glińska

Emilia Lemkowska 

Zuzanna Pawłowska 

Marcelina Suska 

Wiktoria Chruścińska 

Agnieszka Walczak 

Anastazja Papiernik

Patryk Mroziński

Paweł Muchowski

Radosław Szpura

Dominika Mazur

Aleksandra Mazurek

Patrycja Parafiniuk

Karolina Straty

Julia Sidor 

Jan Statkiewicz 

Kamil Wójcik

Mateusz Grędzicki

 

    KONKURSY ZDOLNI Z POMORZA I INNE

 

1.Powiatowy etap konkursu,, Zdolni z Pomorza’’ w kategorii kompetencje społeczne.

Osoba nominująca-pani Anna Jaszkowska

 

Agnieszka Wrona 3a

Nikola Furmańska 2a

Tkaczyk Filip 2a

Szymon Cicherski- I D 3

Marta Klatt-I C 3

Wiktoria Kocwaj- I A 3

Julia Kornacka-I E 3

 

 

 2.Przygotowanie i organizacja Dnia Tematycznego, konkursów i debaty z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Osoba nominująca-pani Anna Jaszkowska

 

 

 

Dietrich Oskar

Gurak Julia

Kucharska Wiktoria

Mazella Julia

Zawadzińska Wiktoria

Jasińska Joanna

Pawłowska Paulina

Kostrzewska Wiktoria

Witkowska Klaudia

Rodziewicz Marcelina

Olszewska Zuzanna

Żarski Wiktor

Antoniuk Sandra

Pieklik Dominika

Dołkowska Patrycja

Orchowska Alicja

Osiński Maksymilian

Ostrowska Marianna

 

3. I miejsce w Powiatowym Konkursie Prawniczym organizowanym przez Sąd Rejonowy w Malborku. Osoba nominująca-pani Anna Jaszkowska

Nikola Furmańska-II A

Jakub Szczepański-II A

Filip Tkaczyk-II A

 

 

4.Olimpiada historyczna-kwalifikacja do etapu okręgowego. Osoba nominująca-pani Anna Jaszkowska

Nikola Furmańska-II A

Mateusz Jędrzejewski- IA

Amelia Wiśniewska- I A

 

5.,,Zdolni z Pomorza,,-kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Pomorskiego konkursu z fizyki-osoba nominująca-pani Dorota Konefał

Magdalena Bolek

Mikołaj Morozowski

6.Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy ,,Uspokój swoją książkę ‘’.Osoba nominująca -pani Agnieszka Ryńska

Maja Buła-1c4

Patrycja Paprocka-1b4

Oliwia Harasim -1d4

 

7.,,Zdolni z Pomorza”-Pomorska Liga Zadaniowa z chemii. Osoba nominująca- pani Emilia Zygadlińska

Oliwia Bartnicka-3c

 

8.Świąteczny konkurs plastyczny. Osoby nominujące-panie Katarzyna Parafiniuk i Emilia Nadolska.

I miejsce-Nadia Staniszewska-I A

II miejsce-Kornelia Brzezińska-I D

III miejsce-Oliwia Harasim-I D

Wyróżnienie-Paulina Rojewska-I D

 

10.Festiwal piosenki ułańskiej. Osoba nominująca- pani Dorota Szymańska-Jankiewicz

Justyna Świderska 

 

11.Pomorska Liga Zadaniowa z informatyki. Osoba  nominująca-pan Krzysztof Hamryszczak

 

Mikołaj Morozowski

Jakub Browarski

Kacper Kowalski

Aleksander Filipkowski

Krzysztof Owsianka

 

12.Udział w I etapie i zakwalifikowanie się do drugiego etapu Konkursu Polonistycznego ,, Z poprawną Polszczyzną na co dzień”.Osoba nominująca-pani Anna Staszyńska

Aleksandra Leonarczyk

Patryk Frankiewicz

Oliwia Huzar

Oliwia Żuchowska

Klaudia Osińska

Anastazja Karpiniak

Julia Łukasik

Katarzyna Kaczyńska

Maja Tworek

Patrycja Paprocka

Wiktoria Bożek

 

 

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zaangażowanym w promowanie naszej szkoły, za ich udział w konkursach, olimpiadach, zdobywaniu wiedzy oraz licznych zawodach sportowych. 

Mamy nadzieję, że w II semestrze lista osób nagrodzonych będzie jeszcze dłuższa i wykażecie się determinacją w zdobywaniu osiągnięć i sukcesów. Życzymy Wam powodzenia!!!

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka: