Odnośniki
Malbork7
Społeczność
Konkursy i olimpiady

„Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewni, że mamy do czegoś talent…”

Maria  Skłodowska-Curie


ROK SZKOLNY 2013/2014


Marcelina Niedbało - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Recytatorskim Poezji Bł. Jana Pawła II

Paulina Kujawska - I miejsce w Olimpiadzie „HIV-AIDS- STOP”

Nowak Szymon - finaslista Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym

Studziński Tomasz, Mazerant Amelia, Wciseł Dawid, Klimas Klaudia - I miejsce w Konkursie Malborscy Świadkowie Historii

 
Konkurs Literacki -  Kocham, Szanuję, Rozumiem
Paszt Martyna - IV miejsce  
Sikora Ada - wyróznienie 

Malborscy Świadkowie Historii
Grzegorz Kramek II miejsce 
Agata Trawińska, Julia Loda III miejsce w kategorii filmu

Nawrot Kamila, Jabłoński Kamil - finaliści Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości

Nizioł Kamila, Kujawska Paulina, Maliszewska Klaudia, Gajewski Grzegorz, Trypler Estera, Janik Paweł, Dzierwa Karolina, Tchórzewska Marta, Więckiewicz Agata, Szewczyk Maciej, Klonowicz Damian - finaliści Konkursu Wiedzy Historycznej

Adrianna Łobko, Karolina Krupczyńska, Karolina Kluza, Amelia Mazerant, Monika Dubiela - wyróżnienia w I Ogólnopolskim Konkursie Graficznym dla Młodzieży na ekslibris Filii Gdańskiej

 

I miejsce zespołu z ZSP nr 2 w kategorii programów poetycko – muzycznych na XIX Pomorskim Festiwalu Poetyckim im. ks. Janusza St. Pasierba w Pelplinie

Paulina Jasińska, Natalia Tkacz i Abigail Dubiel - wyróżnienie w konkursie INNY Instytutu Edukacji Artystycznej APS w Warszawie

Kamil Dunst - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Fizycznego "Wygraj Indeks" na Politechnikę Gdańską

 

Patrycja Bańkowska - III miejsce w IV edycji Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej "Przystanek Bruxelles"


Grabowska Katarzyna, Pietrulewicz Damian Rydel Patryk - wyróżnienie w XI Wojewódzkim Konkursie Dziennikarskim „Dziennikarstwo obywatelskie”
 

Ogólnopolski Konkurs Historyczno- Literacki "Żołnierze Wyklęci- Bohaterowie Niezłomni"
Szymon Sawaniewski - III miejsce w kategorii prac pisemnych szkół ponadgimnazjalnych
Łucja Kowalska - I miejsce w kategorii multimedialnej
Marcelina Niedbało - I miejsce w kategorii plastycznej

Kamil Dunst - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

 


ROK SZKOLNY 2012/2013


Monika Zakrzewska I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Graficznym "Mój Ekslibris"

XVIII Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusza St. Pasierba w Pelplinie 
II miejsce w kategorii programów poetycko – muzycznych
II miejsce w kategorii poezji śpiewane
j


Agnieszka Brzóstewicz  - V miejsce w finale wojewódzkiego konkursu "Polska w Unii" , organizowanym przez Ośrodek Badań Integracji Europejskiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Szymon Sawaniewski zwycięzca II Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Literackiego o Żołnierzach Wyklętych


Łucja Kowalska uczestniczka okręgowych zawodów Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Bartosz Korinth, Rutkowska Tamara i Sylwester Gwoździej uczestnicy eliminacji okręgowych XXXIX Olimpiady Historycznej


Aleksandra Namiel, Dominika Kuśnierkiewicz, Julia Kiełkowska, Patrycja Łepek, Karolina Wala, Monika Kot - finalistki konkursu "Odkrywamy Talenty na Pomorzu"