Odnośniki
Malbork7
Społeczność
Organy SU

Zarząd Samorządu Uczniowskiego

Przewodnicząca: Joanna Janicka  kl. IId
Z-ca przewodniczącej: Klaudia Małek  kl. IIf
Skarbnik: Natalia Gajer  kl. Ic


Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Emilia Zygadlińska

Młodzieżowa Rada Miasta: Joanna Janicka   kl. IId, Mateusz Korycki  kl. IId

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

Sekcja ds. promocji: Katarzyna Barnaś  kl. IIf
                                    Filip Wielechowski  kl. Ie
                                    Krzysztof Wąsowicz  kl. IIId

Sekcja muzyczna: Michał Magnuski  kl. IIId
                              Marcin Kobyliński  kl. IIId
                              Łukasz Żołądowski  kl. IIId

Sekcja fotograficzna: Ewa Karczewska  kl. IVapl
                                     Michał Adamkiewicz  kl. IVapl
    

Samorządy klasowe       

Klasa 1a
Antonina Biegajło
Jakub Chomiuk
Urszula Tubiak
Klasa 2a
Wojciech Marciniak
Natalia Balkiewicz
Emil Gajc
Klasa 3a
Ewelina Meryk
Aleksandra Topolska
Aleksandra Kosiedowska

Klasa 1b
Kornelia Rekowska
Jakub Kowalewski
Joanna Pastwa

Klasa 2b
Karolina Jońca
Zuzanna Zembrzuska
Klaudia Raducka

Klasa 3b
Michał Kruczkowski
Adrian Tchórz
Karolina Szaruga
Klasa 1c
Natalia Gajer
Aleksandra Walkowska
Adrianna Schwenk
Klasa 2c
Aleksandra Szeluga
Lucyna Marchaj
Luiza Krefft
Klasa 3c
Mateusz Giza
Paulina Śliwka
Joanna Szydłowska
Klasa 1d
Natalia Rutkowska
Natalia Mędrzycka
Dagmara Gaweł
Klasa 2d
Natalia Sosnowska
Mateusz Korycki
Joanna Janicka, Karolina Sałek
Klasa 3d
Patrycja Antoniak
Krzysztof Wąsowicz
Jakub Tarasek

Klasa 1e
Filip Wielechowski
Piotr Sidor
Anna Antoniak

Klasa 2e
Agata Trawińska
Roksana Kałuzińska
Agata Więckiewicz

Klasa 3e
Kamil Nizioł
Karol Kaźmierczak
Grzegorz Gajewski

Klasa 1f
Kevin Prądzyński
Maciej Cymański
Aleksandra Wolak

Klasa 2f
Kamila Nawrot
Krzysztof Dziedzic
Klaudia Małek

Klasa 3apl
Paulina Jasińska
Martynika Kozieł
Martyna Piaskowska
  Klasa 2g
Sylwia Brodzik
Adam Jaskot
Katarzyna Milewska

Klasa 4apl
Patrycja Łepek
Karolina Ciołek
Julia Kiełkowska