Odnośniki
Malbork7
Społeczność
Zajęcia pozalekcyjne

 

Nazwisko i imię  godziny realizacji zajęć rozwijających potrzeby i zainteresowania uczniów  sala
Ulman Anna czwartek 12.25 -14.05; wtorek 14.10-14.55 2-2/1-3
Balerstet Jacek poniedziałek 14.10 - 14.55 3-1
Baranowska Bożena wg zapotrzebowania ucz. i rodziców   
Bartczak Anna środa 15.00-15.45 0-6
Blum-Olęcka Magdalena wtorek 14.10 - 14.55; piątek 8.50-9.35 2-3
Błaszczykiewicz-Topolska Iwona piątek 14.05 -14.55 1-2
Borkowska Sylwia wtorek 14.05- 14.50 2-6
Demczyńska-Dymek Dorota poniedziałek 14.05 - 14.50 (1 raz w miesiącu) 3-0
Gąsior Anna środa 14.10 - 14.55 0-8
Gąsowska-Czerniak Anna poniedziałek 12.25 - 13.10 1-4
Górska Kamila  środa 15.00 - 15.45 1 -11
Hamryszczak Krzysztof poniedziałek 15.00 - 15.45 3-3
Jaszkowska Anna środa 15 - 16.00 2-4
Jażdzewska Iwona wtorek 14.10 - 14.55 0-7
Jędrzejczak Robert czwartek 15.45 -16.30 sala sportowa
Kapica Joanna piątek 15.00 - 15.45 2-4 (co dwa tygodnie)
Kędra Bożena czwartek 13.20 - 15.05 2-7
Konefał Dorota poniedziałek 8.00 - 8.45 2-7
Konopka Piotr środa 15.00 - 15.45 3-4
Kowalska Stanisława piątek 13.2 - 14.20 (w ostatnim tygodniu miesiąca) 3-0
Łakomy Rafał piątek 15.00 - 15.45 2-10
Łaska Małgorzata wtorek 15.00 - 15.45 1-7
Mathea Katarzyna wg zapotrzebowania ucz. i rodziców  gab. psychologa
Maziarz Alicja poniedziałek 14.10 -14. 55 0-6
Moździerz Małgorzata środa 8.00 -8.45 3-0
Nadolska Emilia wtorek 7.35-8.00; środa 8.35-8.00 2-0
Piątek Milena poniedziałek 14.10-14.55 lub piątek 14.10-14.55 0-4
Ryńska Agnieszka czwartek 13.20 -14.05 0-4
Sadłocha Marek czwartek 13.20 - 14.05 3-2
Sadowska Małgorzata środa 15.00-15.45 sala sportowa
Sajkowski Norbert Poniedziałek 15:00 - 15:45 sala sportowa
Sosnowska Dorota poniedziałek 7.30-8.00; wtorek 7.30-8.00 2-1
Staszyńska Anna piątek 12.30 - 14.00 1-5
Szumała Janusz poniedziałek 13.20 1-3
Szymańska-Jankiewicz Dorota środa 13.20 - 14.05 1-6
Szuryńska Elżbieta piątek 14.10 - 14.55 0-7
Tuszakowska Ewa środa 10.35-11.20 biblioteka
Wala Grzegorz czwartek 13,20 - 14.05 3-2
Włodarczyk Joanna środa 13.20 - 14.05 2-5
Zygadlińska Emilia piątek 14.10 – 14.55 2-2