Odnośniki
Malbork7
Społeczność
Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
 

NR IMIĘ I NAZWISKO LICZBA GODZIN TERMIN SALA
1 Altman Jakub 0,5 PONIEDZIAŁEK 14.50 3-2
2 Balerstet Jacek 1 CZWARTEK 14.10 3-1
3 Blum-Olęcka Magdalena 1 ŚRODA 15.00-15.45 2-3
4 Błaszczykiewicz-Topolska Iwona 1 CZWARTEK 11.20-12.10 1-2
5 Borkowska Sylwia 1 PONIEDZIAŁEK 8.50-9.35 2-6
6 Empel Małgorzata 1 CZWARTEK 15.00-15.45 1-11
7 Gąsior Anna 1 ŚRODA 12.30-13.15 0-8
8 Gąsowska-Czerniak Anna 0,5 PIĄTEK 14.55-15.40 1-5
9 Hamryszczak Krzysztof 1 CZWARTEK 14.15-15.00 3-3
10 Jaszkowska Anna 1 CZWARTEK 14.10-14.55 2-4
11 Jażdzewska Iwona 0,5 CZWARTEK 15.00-15.25 1-4
12 Jewartowski Jacek 0,5  
 
 
13 Jędrzejczak Robert 1 WTOREK 18.00-19.00 HALA SPORTOWA
14 Kędra Bożena 0,5 ŚRODA 13.20-14.05 3-2
15 Konefał Dorota 1 ŚRODA 15.00-15.45 2-7
16 Konopka Piotr 1 PONIEDZIAŁEK 13.20-14.05, WTOREK 15.00-15.45 HALA SPORTOWA/3-0
17 Łakomy Rafał 1 PIĄTEK 15.00-15.45 2-10
18 Łaska Małgorzata 1 PIĄTEK 14.05-14.50 1-7
19 Makurat Mirosław 0,5 PONIEDZIAŁEK 8.00-8.45 1-3
20 Maziarz Alicja 1 PONIEDZIAŁEK 15.00-15.45
WTOREK 8.50-9.35
CZWARTEK 13.15-14.05
1-5
0-6
0-6
21 Nadolska Emilia 0,5 WTOREK 15.45 0-7
22 Piątek Milena 0,25 WTOREK 7.10-7.50 0-4
23 Ryńska Agnieszka 1 PIĄTEK 12.30-13.15, 15.00-15.45 0-4
24 Sadowska Małgorzata 1 ŚRODA 15.00-15.45 HALA SPORTOWA
25 Sajkowski Norbert 1 PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK 15.00-15.45 HALA SPORTOWA
26 Sękuła Krzysztof 0,5    
27 Sosnowska Dorota 0,5 WTOREK 15.45-16.30 2-1
28 Staszyńska Anna 1 PONIEDZIAŁEK 8.00-8.45 1-5
29 Szymańska-Jankiewicz Dorota 1 CZWARTEK 13.20-14.05 1-6
30 Szuryńska Elżbieta 1 WTOREK 8.00-8.45 0-7
31 Tuszakowska Ewa 0,5 CZWARTEK 8.00-8.45   CO DRUGI TYDZIEŃ 1-4
32 Wala Grzegorz 0,5 PONIEDZIAŁEK 14.50 3-2
33 Włodarczyk Joanna 1 PONIEDZIAŁEK 13.20-14.05,
WTOREK 8.50-9.35,
PIĄTEK 14.05-15.00
2-5
34 Zygadlińska Emilia 1 WTOREK 15.00-15.45 2-2
35 Ulman Anna 1 ( klasa 1 W TYGODNIE NIEPARZYSTE)  WTOREK 14.10-14.55 
KLASY 3
PONIEDZIAŁEK 14.10-14.55      CZWARTEK 13.15-14.05
1-3
 
1-3,   1-6


imię i nazwisko n-la nazwa koła ilość godzin TERMIN MIEJSCE
Jacek Balerstet Zajęcia rozwijające zdolności 1 PIĄTEK
8.00-8.45
3-1
Emilia Zygadlińska Zajęcia rozwijające zdolności 1 ŚRODA
15.OO-15.45
2-2
Joanna Włodarczyk Zajęcia rozwijające zdolności 1 CZWARTEK
14.10-14.55
2-5
Sylwia Borkowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 1 CZWARTEK
15.00-15.45
2-6
Krzysztof Hamryszczak Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 1 PONIEDZIAŁEK
15.00-15.45
3-3
Dorota Konefał Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 1 WTOREK
 14.10-14.55
8.00-8.45
2-7
Alicja Maziarz Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów z orzeczeniami 1 ŚRODA
8.00-8.45
1-6
Sylwia Borkowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów z orzeczeniami 1 WTOREK
14.10-14.55
(KL2)
ŚRODA
14.10-15.55 (KL1)
2-6