Odnośniki
Malbork7
Społeczność
Zastępstwa
 SEMESTR 2
kwiecień


28.04.2017r. piątek
27.04.2017r. czwartek
26.04.2017r. środa
25.04.2017r. wtorek
24.04.2017r. poniedziałek


21.04.2017r. piątek
20.04.2017r. czwartek
19.04.2017r. środa

 

13 - 18 kwietnia 2017r.  wiosenna przewa świąteczna

12.04.2017r. środa 3b wycieczka; opiekunowie H.Leman, D,Konefał 
                               1b wycieczka; opiekunowie M.Blum-Olęcka, A.Staszyńska
                               1c wycieczka; opiekunowie P.Konopka, M.Sadowska, 
11.04.2017r. wtorek 3b wycieczka; opiekunowie H.Leman, D,Konefał 
10.04.2017r. poniedziałek klasy drugie - wyjście na sektakl LALKA 4,5 godzina lekcyjna

7 kwietnia 2017r piątek
6 kwietnia 2017r czwartek 2b, 2c wycieczka, opiekunowei A.Maziarz, M.Sadowska
5 kwietnia 2017r środa 1a,1d wycieczka, opiekunowie J.Włodarczyk, A.Ryńska, D.Konefał
                                      3a, 3b, 3e, 3f wycieczka, opiekunowie I.Błaszczykiewicz-Topolska, A.Naklicka, H.Leman
4 kwietnia 2017r wtorek 3c,2f grupa językowa - wycieczk; opiekun R.Łakomy
3 kwietnia 2017r. poniedziałek

marzec

30 marca 2017r. czwartek
29 marca 2017r. środa 2f wycieczka; opiekun M.Blum-Olęcka
28 marca 2017r. wtorek
27 marca 2017r. poniedziałek

24 marca 2017r.
piątek
23 marca 2017r. czwartek
22 marca 2017r. środa
                          wycieczka: 2A, 2B grupa psychologiczna opiekunowie: R.Jędrzejczak, M.Empel, K.Mathea 
21 marca 2017r. wtorek
                           wycieczka: 3e opiekunowie: K.Hamryszczak, M.Makurat
                                             3a opiekun A.Jaszkowska
                                             3f opiekun I. Błaszczykiewicz-Topolska
20 marca 2017r. poniedziałek
                            wycieczka: 1e opiekuniowie S.Borkowska, M.Blum-Olęcka
                                               3d opiekun E.Zygadlińska


17 marca 2017r.
piątek 2a, 2e,2 c wycieczka; opiekunowie: A.Jaszkowska, A.Maziarz, M.Sadowska
16 marca 2017r. czwartek
15 marca 2017r. środa
                                1b wyjście na zajęcia w Urzędzie Miasta opiekun K.Mathea 2, 3 godzina lekcyjna
                                1c, 1e zajęcia w sądzie po 3 godzinie lekcyjnej; opiekunowie: B.Kędra, S.Borkowska
14 marca 2017r. wtorek
13 marca 2017r. poniedziałek 1a,3c wycieczka; opiekunowie A.Ryńska, A,Maziarz

 

UWAGA!  ZMIANA PLANU.
Wracamy do planu, który obowiązywał
od 30 stycznia.

 

10 marca 2017r. piątek

9 marcra 2017r. czwartek 1b,2a,1d wyjazd na spektakl po 1 godzinie lekcyjnej;

                                                                   opiekunowie: Z.Kowalski, A.Staszyńska, K.Mathea, J.Włodarczyk
8 marca 2017r. środa
7 marca 2017r. wtorek 1e wycieczka; opiekunowie: S.Borkowska, E.Szuryńska
6 marca 2017r. poniedziałek 2c wycieczka opiekunowie: M.Sadowska, R.Jędrzejczak
                                              1a, 3c wyjście na spotkanie z pisarką Izabelą Chojnacką po 5 godzinie lekcyjnej; opiekun A.Ryńska

3 marca 2017
r. piątek
2 marca 2017r. czwartek
1 marca 2017r. środa

luty


28 luty 2017r. wtorek

24 lutego 2017r. piątek 2e wycieczka; opiekun A.Jaszkowska
23 lutego 2017r. czwartek
22 lutego 2017r. środa
21 lutego 2017r. wtorek 1c wycieczka P.Konopka, R.Łakomy
20 lutego 2017r. poniedziałek


17 lutego 2014r.
piątek 1a zajęcia w sądzie; opiekun B.Kędra
16 lutego 2014r. czwartek
15 lutego 2014r. środa 3b, 3c, 3d, 3e, 3f wyjście do teatru, powrót na 4 godzninę lekcyją;
                                                                                             opiekunowie: A.Staszyńska, A.Maziarz, A.Naklicka
14 lutego 2014r. wtorek
13 lutego 2014r. poniedziałek

10 lutego 2017r.
piątek
9 lutego 2017r. czwartek
8 lutego 2017r. środa 2e, 3f wyjaz do kina opiekunowie A.Maziarz, I Błaszczykiewicz-Topolska
7 lutego 2017r. wtorek
6 lutego 2017r. poniedziałek

3 lutego 2017r. piątek

2 lutego 2017r. czwartek
1 lutego 2017r. środa

styczeń

31 stycznia 2017r. wtorek
30 stycznia 2017r. poniedziałek
 

 

 SEMESTR 1

styczeń

13 stycznia 2017r. piątek

zamiana gabinetów
Sala 3-1 uczniowie czekają na nauczyciela przed gabinetem informatyk 3-5
Sala 3-0
2. 3e sala 2-3
3. 2d sala 2-4
4. 3c sala 0-7
5. 2f sala 0-7
6. 2c sala 1-11

12 stycznia 2017r. czwartek

zamiana gabinetów

Sala 3-0
6. 1c sala 0-4
7. 1c sala 0-4

Sala 3-1  uczniowie czekają na nauczyciela przed  gabinetem informatyk 3-5
 


11 stycznia 2017r. środa

zamiana gabinetów 

Sala 3-0
3. 2b sala 0-4
5. 1e sala 2-7
6. 1a sala 2-6
7. 1b sala 2-6


Sala 3-1 uczniowie czekają na nauczyciela przed gabinetem informatyk 3-5

2. 2c 
4. 3c 
6. 2b 

7. 2c 


10 stycznia 2017r. wtorek

Sala 3-1 uczniowie czekają na nauczyciela przed gabinetem informatyk 3-5
1. 2a
2. 2d
3. 3d
4. 2a
5. 3c

Sala 3-0
2. 2ac sala 1-7
3. 2ac sala 1-7
4. 1d sala 1-4
5. 1e sala 2-5
6. 11 sala 1-3
7. 1b sala 1-3
8. 1b sala 1-3

Sala 1-11
4. 2c sala 3-5 komputerowa

Sala 2-5
4. 2d sala 0-6


9 stycznia 2017r. poniedziałek

zamiana gabinetów 

Sala 3-0
2.1e sala 1-2
3. 1c sala 1-2
4. 1c sala 1-2
5. 1c sala 1-2
7. 1d sala 1-2


Sala 3-1
1. 1e sala 0-7
2. 2a sala 0-7
3. 3c sala 0-7
4. 2b sala 0-7
5. 1d sala 0-7


5 stycznia 2017r
. czwartek

zamiana gabinetów

Sala 3-0
6. 1c sala 0-4
7. 1c sala 0-4

Sala 3-1
1.      2b sala 1-5
2.      2b sala 1-5
3.      2a sala 1-5
4.      3b sala 0-6
5.      3c sala 0-8
6.      2c sala 2-2
7.      3d sala 2-2
 
3b na pierwszej godzinie lekcyjnej idzie go gabinetu 2-4


4 stycznia 2017r. środa

zamiana gabinetów 

Sala 3-0
3. 2b sala 0-4
5. 1e sala 2-7
6. 1a sala 2-6
7. 1b sala 2-6

Sala 3-1
2. 2c sala 1-6
4. 3c sala 0-8
6. 2b sala 1-3
7. 2c sala 1-3

3 stycznia 2017r. wtorek
2 stycznia 2017r. poniedziałek


grudzień

 

21 grudnia 2016r. środa
20 grudnia 2016r. wtorek
19 grudnia 2016r. poniedziałek 1c, 2f wycieczka opiekunowie: P.Konopka, K.Olszewska, R.Łakomy, M.Łaska

16 grudnia 2016r.
piątek
15 grudnia 2016r. czwartek
14 grudnia 2016r. środa
13 grudnia 2016r. wtorek
                                      1a wycieczka; opiekun A.Ryńska
                                      1d wyjście do Urzędu Skarbowego; opiekun B.Kędra

12 grudnia 2016r. poniedziałek 1b wycieczka; opiekunowie: A.Staszyńska, K.Mathea

9 grudnia 2016r.
piątek
8 grudnia 2016r. czwartek
7 grudnia 2016r. środa
6 grudnia 2016r. wtorek
5 grudnia 2016r. poniedziałek

2 grudnia 2016r
. piątek
1 grugnia 2016r. czwartek

listopad

30 listopada 2016r. środa
29 listopada 2016r. wtorek
28 listopada 2016r. poniedziałek


25 listopada 2016r. piątek

 

08:00 ­– Egzamin z przedmiotów dodatkowych (180 minut)
14:00 – Egzamin z przedmiotów dodatkowych (180 minut)

HARMONOGRAM LEKCJI na piątek

1 11.15 - 11.40
2 11.45 - 12.10
3 12.15 - 12.40
4 12.45 - 13.10
5 13.15 - 13.40
6 13.45 - 14.10
7 14.15 - 14.40
8 14.45 - 15.10

24 listopada 2016r. czwartek

08:00 ­– Egzamin z języka obcego na poziomie podstawowym (120 minut)
14:00 – Egzamin z języka obcego na poziomie rozszerzonym (150 minut)


HARMONOGRAM LEKCJI na czwartek

1 10.15 - 10.45
2 10.50 - 11.20
3 11.25 - 11.55
4 12.00 - 12.30
5 12.35 - 13.05
6 13.10 - 13.40
7 13.45 - 14.15
8 14.20 - 14.50

23 listopada 2016r. środa

08:00 ­– Egzamin z matematyki na poziomie podstawowym (170 minut)
14:00 – Egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym (180 minut)

HARMONOGRAM LEKCJI 

1 11.05 - 11.30
2 11.35 - 12.00
3 12.05 - 12.30
4 12.35 - 13.00
5 13.05 - 13.30
6 13.35 - 14.00
7 14.05 - 14.30
8 14.35 - 15.00
 


22 listopada 2016r. wtorek

08:00 -Egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym (170 minut)
14:00  Egzamin z języka polskiego na poziomie rozszerzonym (180 minut)
14:00 - Egzamin z informatyki na poziomie rozszerzonym (cz1 60 minut; cz2 150 minut)

 

HARMONOGRAM LEKCJI 

1 11.05 - 11.30
2 11.35 - 12.00
3 12.05 - 12.30
4 12.35 - 13.00
5 13.05 - 13.30
6 13.35 - 14.00
7 14.05 - 14.30
8 14.35 - 15.00


21 listopada 2016r. poniedziałek

18 listopada 2016r. piątek
17 listopada 2016r. czwartek
16 listopada 2016r. środa
15 listopada 2016r. wtorek
14 listopada 2016r. poniedziałek


9 listopada 2016r. środa wyjazd do kina:


                              2b, 2c - opiekunowie: P.Konopka, M.Sadowska, R.Jędzrejczak
                              2f - opiekunowie: K.Olszewska, A.Maziarz 
8 listopada 2016r. wtorek
7 listopada 2016r. poniedziałek

4 listopada 2016r. piątek
3 listopada 2016r. czwartek 2b wycieczka, opiekunowie: R.Jędrzejczak, M.Sadowska
                                             3b, 3d, 3f, 2e wyjście na spektakl, powrót na 4 godzinę lekcyjną: A.Maziarz, A.Ryńska, M.Moździerz

 

październik


28 października 2016r.
piątek
27 października 2016r. czwartek
26 października 2016r. środa
25 października 2016r. wtorek
24 października 2016r. poniedziałek

21 października 2016r
. piątek
20 października 2016r. czwartek
19 października 2016r. środa             3e wycieczka, opiekunowie D.Kefał, B.Kędra
18 października 2016r. wtorek           3e wycieczka, opiekunowie D.Kefał, B.Kędra
17 października 2016r. poniedziałek 3e wycieczka, opiekunowie D.Kefał, B.Kędra

13 października 2016r. czwartek
12 października 2016r. środa 1e wycieczka, opiekunowie S.Borkowska, A.Jaszkowska

11 października 2016r. wtorek 1e wycieczka, opiekunowie S.Borkowska, A.Jaszkowska

                                                 1c wycieczka, opiekunowie P.Konopka, M.Sadowska
10 października 2016r. poniedziałek 1e wycieczka, opiekunowie S.Borkowska, A.Jaszkowska


7 października 2016r. piątek       3b wycieczka, opiekun H.Leman
6 października 2016r. czwartek   2f wycieczka, opiekunowie K.Olszewska, M.Moździerz; 3b wycieczka, opiekun H.Leman
5 października 2016r. środa        2f wycieczka, opiekunowie K.Olszewska, M.Moździerz; 3b wycieczka, opiekun H.Leman
4 października 2016r. wtorek      2f wycieczka, opiekunowie K.Olszewska, M.Moździerz; 3b wycieczka, opiekun H.Leman
3 października 2016r. poniedziałek
 

wrzesień


30 września 2016r. piątek 3c wycieczka, opiekun R.Łakomy
29 września 2016r. czwartek

28 września 2016r. środa            3d,2e, grupa z 2c  wycieczka; opiekunowie M.Moździerz, M.Sadowska, E.Zygadlińska
27 września 2016r. wtorek           3d,2e, grupa z 2c  wycieczka; opiekunowie M.Moździerz, M.Sadowska, E.Zygadlińska
26 września 2016r. poniedziałek  3d,2e, grupa z 2c  wycieczka; opiekunowie M.Moździerz, M.Sadowska, E.Zygadlińska


23 września 2016r.  piątek         3a wycieczka; opiekunowie A.Jaszkowska, M.Sadowska
22 września 2016r.  czwartek    3a wycieczka; opiekunowie A.Jaszkowska, M.Sadowska

                                                  2b wycieczka; opiekun R.Jędrzejczak
                                                  1d zajęcia integracyjne 1-4 godzina lekcyjna
21 września 2016r.  środa         3a wycieczka; opiekunowie A.Jaszkowska, M.Sadowska
                                                  1c zajęcia integracyjne 2-4 godzina lekcyjna
20 września 2016r.  wtorek
 

16 września 2016r.  piątek
15 września 2016r.  czwartek
14 września 2016r.  środa
13 września 2016r.  wtorek
12 września 2016r.  poniedziałek

 

 9 września 2016r.  piątek
 8 września 2016r.  czwartek
 7 września 2016r.  środa
 6 września 2016r.  wtorek
 5 września 2016r.  poniedziałek
 2 września 2016r.  piątek