Odnośniki
Malbork7
Społeczność
Zastępstwa


czerwiec

20.06.2018r. środa
19.06.2018r. wtorek
18.06.2018r. poniedziałek od 12.30 1b, 1e- grupa psychologiczna, 2b - "Dzień z psychologią"

15.06.2018r.
piątek
14.06.2018r. czwartek 1d wycieczka, opiekun J.Włodarczyk
13.06.2018r. środa  1c wycieczka; opiekunowie: E.Zygadlińska, A.Maziarz 
12.06.2018r. wtorek  1c wycieczka; opiekunowie: E.Zygadlińska, A.Maziarz 
11.06.2018r. poniedziałek 1c wycieczka; opiekunowie: E.Zygadlińska, A.Maziarz 

8.06.2018r. piątek
7.06.2018r. czwartek

6.06.2018r. środa
5.06.2018r. wtorek
4.06.2018r. poniedziałek
 

maj

30 maja 2018r. środa
29 maja 2018r. wtorek
28 maja 2018r. poniedziałek

25 maja 2018r.
piątek
24 maja 2018r. czwartek
23 maja 2018r. środa
22 maja 2018r. wtorek
21 maja 2018r. poniedziałek


18 maja 2018r.
piątek
17 maja 2018r. czwartek
16 maja 2018r. środa
15 maja 2018r. wtorek
14 maja 2018r. poniedziałek

10 maja 2018r. czwartek
9 maja 2018r. środa 2 a wycieczka opiekunowie: M.Sadowska, A.Maziarz
 

kwiecień

27.04.2018r. piątek

Spotkania maturzystów z wychowawcami
3a w gabinecie 1-5
3b w gabinecie 3-1
3c w gabinecie 3-2
3d w gabinecie 2-7
3e w gabinecie 0-6
3f w gabinecie 1-6
 
 
J.Balerstet
5. 2b w gabinecie 2-2
D.Szymańska-Jankiewicz
4. 1a w gabinecie 1-4
5. 1a w gabinecie 1-4

26.04.2018r. czwartek
25.04.2018r. środa
24.04.2018r. wtorek
23.04.2018r. poniedziałek

20.04.2018r.
piątek
19.04.2018r. czwartek
18.04.2018r. środa wycieczka 2c; opiekunowie P.Konopka, M.Sadowska
17.04.2018r. wtorek wycieczka 2c; opiekunowie P.Konopka, M.Sadowska
16.04.2018r. poniedziałek wycieczka 2c; opiekunowie P.Konopka, M.Sadowska

13.04.2018r. piątek 2a,2b,2c 1d wyjście do teatru po 4 godzinie lekcyjnej

12.04.2018r.czwartek
11.04.2018r. środa
10.04.2018r. wtorek
9.04.2018r. poniedziałek


6.04.2018r. piątek 1d łączona z osobami z 2d wyczieczka; opiekunowie: D.Konefał, B.Kędra, M.Sadowska


                               1b, 1e grupa psychologiczna - wycieczka - opiekunowie K.MAthea, E.Szuryńska, A.Gąsior
5.04.2018r. czwartek 1d łączona z osobami z 2d wyczieczka; opiekunowie: D.Konefał, B.Kędra, M.Sadowska
                                   2b wycieczka - opiekunowie - A.Staszyńska, A.Ryńska
4.04.2018r. środa 1d łączona z osobami z 2d wyczieczka; opiekunowie: D.Konefał, B.Kędra, M.Sadowska
                             1a osoby z grupy prawnaej, 2a cała klasa - wyjście na zamek (od 1 do 5 godziny lekcyjnej)

marzec

28.03.2018r. środa
27.03.2018r. wtorek

wszystkie zajęcia z 0-8 przeniesione są do sali 1-4

26.03.2018r
.poniedziałek

23.03.2018r.
piątek
22.03.2018r. czwartek

21.03.2018r. środa
20.03.2018r. wtorek 3c wyjazd na Dni Otwarte UG
19.03.2018r. poniedziałek

16.03.2018r
. piątek
15.03.2018r. czwartek
14.03.2018r. środa
13.03.2018r. wtorek 

 XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ (ETAP SZKOLNY)
ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK (13 MARCA) NA DRUGIEJ GODZINIE LEKCYJNEJ (8.50-9.35)    w sali 0-6  i  1-6
 

ZSTĘPSTWA 13.03.2018r na czas pobytu gimnazjalistów

1a+1b+1c

 

3. J.Altman – sala 1-6
4. M.Empel – sala 1-6
5. G.Wala – sala 1-6

 

1e

3. K.Bakalarz – sala 2-6
4. M.Piątek – sala 0-4

1d

4. E.Szuryńska – sala 0-7
5. E.Szuryńska – sala 0-7

2a+2b+2c

3. M.Piątek - sala 0-4
4. M.Makurat - sala 1-3
5. A.Gąsior – sala 0-8

2d+2e

5. K.Bakalarz – sala 1-4

3a

4. A.Gąsior sala 0-8
5. M.Empel  sala 1-11

3e+3f

3. A.Maziarz sala 0-6

4. A.Maziarz sala 0-6



12.03.2018r. poniedziałek klasy 3e, 3f, 3d wyjście do teatru, powrót na 4 godzinę lekcyjną
 

9.03.2018r. piątek 3a wycieczka, opekunowie A.Staszyńska, A.Ryńska
8.03.2018r. czwartek
7.03.2018r. środa
6.03.2018r. wtorek
5.03.2018r. poniedziałek

2.03.2018r
. piątek
1.03.2018r. czwartek

 

luty

28.02.2018r. środa
27.02.2018r. wtorek
26.02.2018r. poniedziałek

23.02.2018r.
piątek
22.02.2018r. czwartek
21.02.2018.r środa
20.02.2018r. wtorek
19.02.0218r. poniedziałek

16 luty 2018r. piątek
15 luty 2018r. czwartek
14 luty 2018r. środa
13 luty 2018r. wtorek
12 luty 2018r. poniedziałek

styczeń

 

26 stycznia 2018r. piątek

25 stycznia 2018r. czwartek
24 stycznia 2018r. środa
23 stycznia 2018r. wtorek
22 stycznia 2018r. poniedziałek

19 stycznia 2018r
. piątek
18 stycznia 2018r. czwartek
17 stycznia 2018r. środa
16 stycznia 2018r. wtorek

12 stycznia 2018r. piątek

11 stycznia 2018r. czwartek
10 stycznia 2018r. środa
9 stycznia 2018r. wtorek
8 stycznia 2018r. poniedziałek


5 stycznia 2018r. piątek
4 stycznia 2018r. czwartek
3 stycznia 2018r. środa
 

grudzień

21 grudnia 2017r. czwartek

20 grudnia 2017r. środa
19 grudnia 2017r. wtorek
18 grudnia 2017r. poniedziałek

15 grudnia 2017r. piątek

14 grudnia 2017r. czwartek
13 grudnia 2017r. środa 
                                      SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIEM ODBEDĄ SIĘ W SALI 1-6 WEDŁUG ROZPISKI:
                                    2. III A
                                    3. III D
                                    4. III C

12 grudnia 2017r. wtorek
11 grudnia 2017r. poniedziałek

8 grudnia 2017r
. piątek
7 grudnia 2017r.
 czwartek
6 grudnia 2017r. środa
5 grudnia 2017r. wtorek 
4 grudnia 2017r. poniedziałek               

1 grudnia 2017r. piątek                  wycieczka 1a, 2a; opiekunowie A.Jaszkowska, A.Ryńska


listopad

30 listopada 2017r. czwartek
29 listopada 2017r. środa              wycieczka 2b; opiekunowie A.Staszyńska, M.Blum-Olęcka
28 listopada 2017r. wtorek             wycieczka 2b; opiekunowie A.Staszyńska, M.Blum-Olęcka
27 listopada 2017r. poniedziałek   wycieczka 2b; opiekunowie A.Staszyńska, M.Blum-Olęcka

24 listopada 2017r.
piątek

08:00 ­– Egzamin z przedmiotów dodatkowych (180 minut)

 

HARMONOGRAM LEKCJI na piątek

1 11.15 - 11.40
2 11.45 - 12.10
3 12.15 - 12.40
4 12.45 - 13.10
5 13.15 - 13.40
6 13.45 - 14.10
7 14.15 - 14.40
8 14.45 - 15.10


23 listopada 2017r. czwartek

08:00 ­– Egzamin z języka obcego na poziomie podstawowym (120 minut)
14:00 – Egzamin z języka obcego na poziomie rozszerzonym (150 minut)

 

HARMONOGRAM LEKCJI na czwartek

1 10.15 - 10.45
2 10.50 - 11.20
3 11.25 - 11.55
4 12.00 - 12.30
5 12.35 - 13.05
6 13.10 - 13.40
7 13.45 - 14.15
8 14.20 - 14.50
9 14.55 - 15.25

23 listopada 2017r. następujące gabinety od 13.40 są wyłączone na maturę
                     2-2
7. 1c E. Zygadlińska sala 0-6
8. 1a E. Zygadlińska sala 0-6
9. 1c E.Zygadlińska sala 0-6
                     2-6
7. 2e S.Borkowska sala 3-2
8. 2e S.Borkowska sala 3-2
 
                   0-8
7. 3bc I.Jażdzewska sala 0-7
8. 3bc I.Jażdzewska sala 0-7

22 listopada 2017r.
środa

08:00 ­– Egzamin z matematyki na poziomie podstawowym (170 minut)
14:00Egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym (180 minut)

 

HARMONOGRAM GOZDZIN LEKCYJNYCH NA ŚRODĘ

1. 11.05 - 11.30
2. 11.35 - 12.00
3. 12.05 - 12.30
4. 12.35 - 13.00
5. 13.05 - 13.30
6. 13.35 - 14.00
7. 14.05 - 14.30
8. 14.35 - 15.00
9. 15.05 - 15.30

22 listopada 2017r. następujące gabinety od 13.30 są wyłączone na maturę
                      1-5
6. 3a A.Staszyńska sala 2-6
                      1-6
6. 2e D.Szymańska-Jankiewicz sala 1-4
7. 1d D.Szymańska-Jankiewicz sala 1-4

21 listopada 2017r.
wtorek

08:00 -Egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym (170 minut)
14:00 -  Egzamin z języka polskiego na poziomie rozszerzonym (180 minut)
             Egzamin z informatyki na poziomie rozszerzonym cz1 60 minut, cz2 150 minut)

 

HARMONOGRAM GOZDZIN LEKCYJNYCH NA WTOREK 

1. 11.05 - 11.30
2. 11.35 - 12.00
3. 12.05 - 12.30
4. 12.35 - 13.00
5. 13.05 - 13.30
6. 13.35 - 14.00
7. 14.05 - 14.30
8. 14.35 - 15.00
9. 15.05 - 15.30

 następujące gabinety od 13.30 są wyłączone na maturę
                     
                     1-5

6. 1b A.Staszyńska sala 1-4
7. 3a A.Staszyńska sala 1-4
8. 1e A.Staszyńska  sala 1-4
                      1-6
6. 1c D.Szymańska-Jankiewicz sala 0-4
7. 1c D.Szymańska-Jankiewicz sala 0-4
                     2-2
6. 2c E. Zygadlińska sala 2-3
8. 3b E.Zygadlińska sala 2-3
                     2-5
7. 1b D.Konefał sala 2-3

20 listopada 2017r. poniedziałek

17 listopada 2017r.
piątek
16 listopada 2017r. czwartek
15 listopada 2017r. środa

ZAMIANA GABINETÓW

Sala 0-4

1. E.Tuszakowska 2a sala 2-7
2. E.Tuszakowska 2a sala 2-7
3. A.Maziarz 3e sala 2-7
4. E.Tuszakowska 2a sala 1-4
7. A.Maziarz 2d sala 1-3

Sala 0-8
1.    A.Gąsior 3b sala 1-4
2.    A.Gąsior 1b sala 1-4
3.    A.Gąsior 3b sala 2-1
4.    A.Gąsior 2e sala 2-1
5.    A.Gąsior 2a sala 2-1
6.    A.Gąsior 3b sala 2-1
7.    A.Gąsior 2e sala 2-1
8.    A.Gąsior 1b sala 2-1
 
Sala 0-7
4. E.Szuryńska 3f sala 1-3

 


14 listopada 2017r. wtorek
13 listopada 2017r. poniedziałek

10 listopada 2017r.
 piątek          wycieczka 2a, 2e grupa językowa; opiekunowie A.Ryńska, S.Borkowska
9 listopada 2017r.czwartek        wycieczka 2a, 2e grupa językowa; opiekunowie A.Ryńska, S.Borkowska
8 listopada 2017r. środa            wycieczka 2a, 2e grupa językowa; opiekunowie A.Ryńska, S.Borkowska
7 listopada 2017r. wtorek           wycieczka 2a, 2e grupa językowa; opiekunowie A.Ryńska, S.Borkowska
6 listopada 2017r. poniedziałek  wycieczka 2a, 2e grupa językowa; opiekunowie A.Ryńska, S.Borkowska


pażdziernik 

31 październia 2017r. wtorek
30 październia 2017r. poniedziałek

27 października 2017r.
 piątek
26 października 2017r. czwartek 
25  października 2017r. środa  
24 października 2017r. wtorek
23 października 2017r. poniedziałek


20 października 2017r. piiątek 2d wycieczka, opiekun J.Włodarczyk
 

 po 4 godzinie lekcyjnej wyjazd do kina

klasa  1a - opiekun A.jaszkowska
klasa  1d - opiekun D.Konefał
klasa  2a - opiekun A.Gąsior
klasa  2b - opiekun A.Staszyńska
klasa  3c - opiekun M.Sadowska
klasa  3f- opiekun R.Jędrzejczak

 

osoby, które nie uczestniczą w wyjeżdzie idą od 5 godziny lekcyjnej planami następjących klas:
1a, 1d,- idzie planem 1c
2a, 2b - idzie planem 2e
3c,3f idzie planem 3f

19 października 2017r. czwartek 2d wycieczka, opiekun J.Włodarczyk

                                     po 4 godzinie lekcyjnej wyjazd do kina
klasa  1b - opiekun I.Błaszczykiewicz-Topolska
klasa  1c - opiekun E.Zygadlińska
klasa  1e - opiekun M.Blum-Olęcka
klasa  2c - opiekun P.Konopka
klasa  2e - opiekun S.Borkowska
klasa  3a - opiekun M.Empel
klasa  3b - opiekun R.Jędrzejczak
klasa  3d - opiekun E.Tuszakowska

osoby, które nie uczestniczą w wyjeżdzie idą od 5 godziny lekcyjnej planami następjących klas:
1b, 1c, 1e - idzie planem 1e
2c, 2e - idzie planem 2e
3a - idzie planem 3e
3b,3d idzie planem 3c



18 października 2017r. środa 2d wycieczka, opiekun J.Włodarczyk
17 października 2017r. wtorek
16 października 2017r. poniedziałek

13 października 2017r
. piątek
12 października 2017r.
 czwartek 
11 października 2017r.
 środa  
10 października 2017r.
 wtorek
9 października 2017r.
 poniedziałek

6 października 2017r. piątek
5 października 2017r. czwartek           wycieczka 3e; opiekunowie A.Maziarz, A.Jaszkowska
4 października 2017r. środa                wycieczka 3e; opiekunowie A.Maziarz, A.Jaszkowska
                                                            1e - 2,3,4,5 godzina lekcyjna - zajęcia integracyjne
3 października 2017r. wtorek              wycieczka 3e; opiekunowie A.Maziarz, A.Jaszkowska
                                                         wycieczka 1d, połowa 1e; opiekunowie: D.Konefał, E.Szuryńska, I.Błaszczykiewicz-Topolska
2 października 2017r. poniedziałek     wycieczka 3e; opiekunowie A.Maziarz, A.Jaszkowska

wrzesień

29 września 2017r. piątek wycieczka 1c, opiekunowie E.Zygadlinska, M.Blum-Olęcka
28 września 2017r. czwartek 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 2C wyjazd na targi edukacyjne 
27 września 2017r. środa
26 września 2017r. wtorek

22 września 2017r.
piątek Ia wycieczka; opiekunowie A.Jaszkowska, B.Kędra
21 września 2017r. czwartek Ia wycieczka; opiekunowie A.Jaszkowska, B.Kędra
                                               Ib zajęcia integracyjne w terenie; opiekun .A.Gąsior
20 września 2017r. środa Ia wycieczka; opiekunowie A.Jaszkowska, B.Kędra
19 września 2017r. wtorek
18 września 2017r. poniedziałek

15 września 2017r
. piątek
14 września 2017r. czwartek
13 września 2017r. środa
12 września 2017r. wtorek
11 września 2017r. poniedziałek


8 września 2017r.
piątek
7 września 2017r. czwartek
6 września 2017r.
 środa

 

+15,00 zł